Sociální a zdravotní portál

Informujeme

Mladý talent Prahy 10 – Mladí umělci

Čtvrtek 29. února 2024 od 18 hodin, Vršovický zámeček. Vystoupí žáci a pedagogové ZUŠ Bajkalská. Vstup je zdarma pro občany Prahy 10.


Publikováno: 11.01.2024

Datum akce: 29.02.2024 18:00 - 19:00 Exportovat akci

Přijďte si poslechnout výsledky společného hudebního úsilí žáků a pedagogů Základní umělecké školy Bajkalská.
Skladby sólové i komorní.
Délka koncertu cca 52 min.

 

PROGRAM KONCERTU

  1. Robert De Heij, Matěj Novotný, Nikola Obata, Matěj Zadražil, Jakub Heřmánek J.H.  - žesťový soubor

          Skladby: T. Susato: Ronde Mon Amy

                         W. Duncombe: Minuet

           Vyučující: Karolína Šteflová

 

  1. Dorota Dolná – housle

Skladby: A. Cofalik, R. Twardowski: Mravenci

                B. Martinů: Sonatina pro housle a klavír, 1. věta            

Klavírní doprovod: Vsevolod Tokmakov

Vyučující: Eva Petrů

 

  1. Magdaléna Králová – zpěv

Skladba: J. Ježek, J. Voskovec, J. Werich: David a Goliáš 

Klavírní doprovod: Vsevolod Tokmakov

Vyučující: Alžběta Kindlmanová

 

  1. Eliška Grygarová – přednes

Báseň: J. Žáček: Ochotnická

Vyučující: Josef Zýka

 

  1. MYKHAILO KRAVCHYK – kytara

Sladby: F. Tarrega: Adelita          

              M. Giulliani: Etude 5 Bystřina

Vyučující: Mark Zemlianskyi

 

  1. Pavel Petrok - zobcová flétna

Skladba: D. Hellbach: Concerto, 1. věta

Klavírní doprovod: Kamila Janštová

Vyučující: Vladimír Petr

 

  1. Klára Eliášová – hoboj

          Skladba: W. A. Mozart: Koncert pro hoboj, 2. věta

          Klavírní doprovod: Vsevolod Tokmakov

          Vyučující: Jiří Šesták

 

  1. Markéta Merklová – housle

         Skladba: J. Laburda: Sonatina 1.věta

         Klavírní doprovod: Vsevolod Tokmakov

         Vyučující: Pavla Roubíčková

 

  1. Josefína Francová - klavír

         Skladba: W. A. Mozart: Sonata No. 1 K.V. 545, 1. Allegro, 2. Andante, 3. Rondo

         Vyučující: Barbora Dvořáková


Vstup je zdarma pro občany Prahy 10.
Dvě vstupenky na osobu si vyzvedněte od 5. 2. 2024 v informačních centrech MČ Praha 10.

 

Kalendář akcí

«březen 2024»
poútstčtsone
2627
27.02.2024 18:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
3823

Cvičíme jógu v ZŠ Švehlova

Úterky od 20. února do 30. dubna od 18 do 19 hodin v ZŠ Švehlova. 

Více
2829
123
4
04.03.2024 8:30 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
5025

Kurzy „Jak pracovat s chytrým telefonem“

Kurzy budou probíhat v pondělí a v úterý od 8:30 do 13 hodin v budově ÚMČ Praha 10, Vinohradská 3218/169, Praha 10, v zasedacím sále Bratří Čapků.

Více
5
67
07.03.2024 10:30 - 12:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
3819

Rehabilitační cvičení pro seniory

Čtvrtky od 4. ledna do 27. června 2024 od 10:30 a 11:30 hodin v TJ Astra.

Více
8910
11
11.03.2024 8:30 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
5025

Kurzy „Jak pracovat s chytrým telefonem“

Kurzy budou probíhat v pondělí a v úterý od 8:30 do 13 hodin v budově ÚMČ Praha 10, Vinohradská 3218/169, Praha 10, v zasedacím sále Bratří Čapků.

Více
12
13
13.03.2024 8:30 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
5026

Kurzy „Jak pracovat s chytrým telefonem“

Kurzy budou probíhat ve středu a ve čtvrtek od 8:30 do 13 hodin v budově ÚMČ Praha 10, Vinohradská 3218/169, Praha 10, v zasedacím sále Bratří Čapků.

Více
14
151617
18
18.03.2024 8:30 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
5025

Kurzy „Jak pracovat s chytrým telefonem“

Kurzy budou probíhat v pondělí a v úterý od 8:30 do 13 hodin v budově ÚMČ Praha 10, Vinohradská 3218/169, Praha 10, v zasedacím sále Bratří Čapků.

Více
19
20
20.03.2024 8:30 - 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
5026

Kurzy „Jak pracovat s chytrým telefonem“

Kurzy budou probíhat ve středu a ve čtvrtek od 8:30 do 13 hodin v budově ÚMČ Praha 10, Vinohradská 3218/169, Praha 10, v zasedacím sále Bratří Čapků.

Více
21
222324
25
25.03.2024 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
3389

Zastupitelstvo MČ Praha 10

Pondělí 25. března 2024. Místo a čas budou upřesněny. Zasedání zastupitelstva je možné sledovat online.

Více
26
26.03.2024 18:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
3823

Cvičíme jógu v ZŠ Švehlova

Úterky od 20. února do 30. dubna od 18 do 19 hodin v ZŠ Švehlova. 

Více
2728
28.03.2024 10:30 - 12:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
3819

Rehabilitační cvičení pro seniory

Čtvrtky od 4. ledna do 27. června 2024 od 10:30 a 11:30 hodin v TJ Astra.

Více
293031
12
02.04.2024 18:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
3823

Cvičíme jógu v ZŠ Švehlova

Úterky od 20. února do 30. dubna od 18 do 19 hodin v ZŠ Švehlova. 

Více
3
03.04.2024 8:30 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň
5028

Kurzy trénování paměti pro seniory

Středy od 8:30 a od 10:30 v budově ÚMČ Praha 10, Vinohradská 3218/169, Praha 10, v zasedacím sále Bratří Čapků.

Více
4
567

Ptejte se

Kontaktní informace

Váš příspěvek