|
po | út | st | čt | pá | so | ne |
26- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Acroyoga/Spinální Terapeutické Létání
(26.03.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 27- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Velikonoční výzdoba
(27.03.2018 15:15 - 16:45 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: šachový klub MAT
(27.03.2018 16:30 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Dobré vztahy skutečně léčí
(27.03.2018 17:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tchaj-wan – Nádherný ostrov
(28.03.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 29- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 - 30.03.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 0:30 - 30.03.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 - 30.03.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 0:30 - 30.03.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 31- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
2- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční pondělí
(02.04.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. ročníku
(03.04.2018 14:00 - 04.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. ročníku
(03.04.2018 14:00 - 04.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis dětí do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis dětí do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Společně za čistější Desítku!
(07.04.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
9- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Filmový klub - Kolonie
(09.04.2018 19:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Šárecké údolí
(10.04.2018 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub MAT
(10.04.2018 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 11- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - DOD; PgR; schůzka s rodiči - zájemci o přestup žáků
(11.04.2018 14:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: přednáška Aktuální problematika hematoonkologicky nemocných a pomoc pacientských organizací
(11.04.2018 18:00 - 19:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Školkové děti
(11.04.2018 19:30 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 12- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 13- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 14- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 15- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
16- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Fórum Zdravé Prahy 10
(16.04.2018 17:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 17- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 18- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pedagogická rada; třídní schůzky + konzultace ( 16:30 hod. I. st., 17:00 hod. II. st.)
(18.04.2018 14:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Hlavní pedagogická rada
(18.04.2018 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Timemanagement pro rodiče aneb jak sladit práci a rodinu
(18.04.2018 19:30 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 19- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Slova mají křídla
(19.04.2018 19:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 20- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 21- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Jan Zrzavý
(21.04.2018 10:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 22- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
23- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Host pod Parapletem: Ondřej Kobza
(23.04.2018 18:30 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 24- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Občanská poradna REMEDIUM: PRÁVA A POVINNOSTI PRONAJÍMATELE A NÁJEMNÍKA DLE NOVÉHO OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU
(24.04.2018 9:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Cvičení pro relaxaci v Šáreckém údolí
(24.04.2018 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: šachový klub MAT
(24.04.2018 16:30 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 25- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Pedagogická rada
(25.04.2018 0:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Čarohraní
(25.04.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Třídní schůzky a konzultace
(25.04.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Taneční workshop pod Parapletem
(25.04.2018 17:30 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 26- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Čarodějnice
(26.04.2018 16:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Agrese u dětí
(26.04.2018 19:30 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 27- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 29- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
30- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Svátek práce
(01.05.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Projektové vyučování
(03.05.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tripartitní jednání pro I. stupeň
(25.04.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Projektové vyučování
(03.05.2018 8:00 - 04.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výročí osvobození
(05.05.2018 10:00 - 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zahájení školičky
(25.04.2018 8:00 - 30.05.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Oslava Dne matek na Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.05.2018 7:30 - 31.05.2018 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Výlet na Petřín
(01.05.2018 9:00 - 31.05.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|