|
po | út | st | čt | pá | so | ne |
26- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 27- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Obora Hvězda pro zdraví
(27.02.2018 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub "MAT"
(27.02.2018 16:30 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: workshop Jóga pro podporu ženského zdraví
(27.02.2018 17:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Program od Filharmonie
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Národní pedagogické muzeum - "Za tajemstvím písma"
(01.02.2018 9:00 - 28.02.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Diskuzní klub
(28.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Cestopisná přednáška RNDr. Jaroslava Hoffmana
(28.02.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Herní workshop
(01.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 2- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Karneval
(03.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
5- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Filmová klub - Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha
(05.03.2018 19:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Pohled lékaře na psychosociální problematiku onkologicky nemocných
(06.03.2018 16:30 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Hudební workshop
(07.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 9- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 10- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - RC Jablíčkov: Keramická dílna pro celou rodinu
(10.03.2018 10:00 - 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 11- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
12- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva předškolních dětí z MŠ v 1. třídách
(12.03.2018 8:00 - 16.03.2018 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: workshop Relaxační techniky
(12.03.2018 15:30 - 16:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Divadlo pro děti - O Třech neposlušných kůzlátkách
(12.03.2018 17:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 13- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva předškolních dětí z MŠ v 1. třídách
(12.03.2018 8:00 - 16.03.2018 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Superstar; 3. rodičovská kavárna
(13.03.2018 14:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Šachový klub MAT
(13.03.2018 16:30 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Komunikace s lékařem pro potřeby návratu do práce nebo žádosti o invalidní důchod
(13.03.2018 17:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 14- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva předškolních dětí z MŠ v 1. třídách
(12.03.2018 8:00 - 16.03.2018 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Do první třídy s úsměvem - 4. setkání
(14.03.2018 14:00 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří
(14.03.2018 14:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 15- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva předškolních dětí z MŠ v 1. třídách
(12.03.2018 8:00 - 16.03.2018 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Stromovka
(15.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 16- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Návštěva předškolních dětí z MŠ v 1. třídách
(12.03.2018 8:00 - 16.03.2018 13:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 17- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 18- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
19- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Den otevřených dveří Centra Paraple.
(19.03.2018 9:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
(19.03.2018 12:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Host pod Parapletem: Bára Špotáková
(19.03.2018 19:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 20- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Den otevřených dveří
(20.03.2018 15:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Arcidiecézní charita Praha, Poradna Magdala: Konflikt mezi rodiči očima dítěte
(20.03.2018 16:00 - 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tváře…aneb… Jak jsem fotil divadlo
(20.03.2018 19:00 - 21:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 21- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří v Základní škole, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1381
(21.03.2018 7:30 - 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří II
(21.03.2018 8:00 - 15:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - DOD; Jarní jarmark a třídní schůzky
(21.03.2018 16:00 - 17:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Taneční workshop pod Parapletem
(21.03.2018 17:30 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 22- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Kreativní ZŠ Eden
(22.03.2018 17:00 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 23- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 24- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 25- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
26- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: Acroyoga/Spinální Terapeutické Létání
(26.03.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 27- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Velikonoční výzdoba
(27.03.2018 15:15 - 16:45 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Paraple: šachový klub MAT
(27.03.2018 16:30 - 19:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Centrum Amelie: Dobré vztahy skutečně léčí
(27.03.2018 17:00 - 18:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 28- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Tchaj-wan – Nádherný ostrov
(28.03.2018 18:00 - 20:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 29- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 - 30.03.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 0:30 - 30.03.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 30- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoce ve skanzenu
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Muzeum J.A.Komenského
(01.03.2018 9:00 - 30.03.2018 14:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 - 30.03.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční prázdniny
(29.03.2018 0:30 - 30.03.2018 23:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 31- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Noc s Andersenem v měsíci březnu 2018
(01.03.2018 7:30 - 31.03.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky v ZŠ Brigádníků
(02.03.2018 7:30 - 31.03.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 1- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|
2- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Velikonoční pondělí
(02.04.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 3- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. ročníku
(03.04.2018 14:00 - 04.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 4- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. ročníku
(03.04.2018 14:00 - 04.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis dětí do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 5- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis dětí do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do 1. tříd
(04.04.2018 14:00 - 05.04.2018 18:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 6- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 7- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Společně za čistější Desítku!
(07.04.2018 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
| 8- Plavání žáků 3. tříd
(07.09.2017 8:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Čarodějnice v Základní škole, Praha 10, Brigádníků
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Zápis do prvních tříd v Základní škole, Praha 10, Brigádníků 510/14
(01.04.2018 7:30 - 30.04.2018 12:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - Náprstkovo muzeum
(02.04.2018 9:00 - 30.04.2018 14:30 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň) - IQ Landia - Liberec
(02.04.2018 9:30 - 30.04.2018 16:00 (UTC+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Řím, Stockholm, Vídeň)
|