Sociální a zdravotní portál

Katalog kontaktů

Úvod » Kontakty » Detaily kontakt
  
OZP AKADEMIE, z. ú.
Kubánské náměstí 11
Popis

Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy a školení. Rádi  poradíme s financováním přes úřad práce, a hendikepovaným poskytneme za plnění podmínek kurzy zdarma.

Můžete si rozšířit obzory z online marketingu, získat rekvalifikaci jako administrativní pracovník nebo získat certifikát jako nyní velmi žádaný Lektor dalšího vzdělávání.

Najdete u nás i mnoho dalších kurzů, které vám pomohou získat lepší pracovní uplatnění nebo vám poslouží v rámci rehabilitace po dlouhé nemoci či pracovní neschopnosti.

Kurzy poskytujeme převážně v Praze v naší učebně na Kubánském náměstí 11, ale i po celém území ČR a není problém pro nás vytvořit kurz pro vás či vaše zaměstnance tzv. na klíč.

Naše výuka je přizpůsobena specifikacím každého OZP studenta a je u nás samozřejmostí respektování a kompenzace specifických potřeb, bezbariérové prostředí, studijní asistentky během výuky, studijní materiály pro zrakově postižené, používání kompenzačních pomůcek během výuky a výuka v malých skupinkách. Naši přidanou hodnotou jsou výborní lektoři, z nichž řada má také tělesný nebo jiný hendikep a mají tak více pochopení pro naše studenty. 


Adresa: Kubánské náměstí 11
100 00 Praha 10

Telefon 1: 721 551 650
Telefon 2
Fax
Webové stránky: http://www.ozpakademie.cz
Emailová adresa: info@ozpakademie.cz
Poznámka
Kategorie_old
Kategorie kontaktu: Organizace spolupracující s MČ Praha 10
Potřebuji řešit: Psychická podpora|Jiná potřeba
Cílová skupina: Osoby se zdravotním postižením

Odbor sociální

Odbor sociální

Úřadu MČ Praha 10

Vršovická 68, Praha 10

Bc. Pavel Petřík

vedoucí odboru

budova A, 1. patro

kancelář č.107

tel.: +420 267 093 229

e-mail: szp@praha10.cz

 

 

O odboru sociálním  >>